Winderen suuosa, 2-osaline

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 28.67 

86.00 

Tootekood: Wn507
Brand: Winderen

Laoseis: ettetellimisel

Hobusõbralik geelist suuosa.
Väga vastupidav närimisest põhjustatud kahjustustele.
Vahetatav suuliserõngaste süsteem.

11,5 cm11,5 cm12,5 cm12,5 cm13,5 cm13,5 cm14,5 cm14,5 cm
Puhasta

Ühe liigendiga suuosa

  • Seda tüüpi suuline toimib peamiselt lõualuu servadele, keele külgedele ja suunurkadele.
  •  Ideaalne lahendus hobustele, kes eelistavad mitmeosalist suulist, kuid kellele ei meeldi liigne surve keelele
  • Soovitatav hobustele, kes vajavad tugevama kontaktiga sõitmist

Winderen Gel Bit System on valmistatud vastupidavat sünteetilisest geelist, mis on mugav ning hobuse poolt kergesti omaksvõetav, kuid ühtlasi äärmiselt vastupidav närimisest tekkivatele kahjudele. Gel Bit System on ühtlasi innovatiivne lähenemisviis, mis sobib hästi ratsanikele, kes kasutavad rohkem kui ühte suulist igapäevastes treeningutes. Kõiki Windereni suuosasid saab kombineerida erinevat tüüpi suuliserõngastega, et leida just õige ja toimiv suuline. Suuliserõngaste vahetamine on aga väga lihtne ning kiire protsess.

Eriti sobilik:

  • hobustele, kellel on probleeme suulise aktsepteerimise ja mälumisega;
  • tundlikele hobustele, kellel on raskusi metallsuuliste aktsepteerimisega;
  • hobustele, kes hävitavad närides sünteetilisi suulisi;
  • hobustele, kes on allergilised metallsuulistele.

Hobusõbralikud suulised
Rohkem kui kolm aastat kestnud uuringud ja katsetused  viisid Windereni Gel Bits System suuliste loomiseni. Professionaalsetest ratsanikest, amatööridest ja hoburatsutajatest koosnev grupp aitas jõuda õigetele järeldustele, mille tulemusel loodi geel, mis oli kergesti vastuvõetav testhobustele, kuid samas väga vastupidav hobuse hammaste poolt tekitatavatele kahjustustele. Paljud testratsanikud märkasid, et nende hobused mälusid suulilst meelsamini ning lõdvestusid trennis suulist vältimata. Hobuseid oli võimalik saada kiirelt ratsmesse ja teha tööd ühtlase hea kontaktiga, mis muutis treeningu efektiivsemaks ning hobuse lõdvestunumaks.

Hobusele turvaline
Windereni suuliste suuosas kasutatav sünteetiline geel on põhjalikult testitud ja tunnistatud hobustele täiesti ohutuks. Sellel on FDA sertifikaat, mis on rahvusvaheliselt tuntud kui tõestus kõrgest standasdist, kvaliteedist ja ohutusest. See tähendab, et su hobune võib julgelt mäluda Windereni suulist kõrvalmõjusid kartmata.

Vastupidav närimisest tekkivatele kahjustustele
Suur väljakutse oli teha suulist, mis oleks ühtlasi nii pehme ja mugav hobusele, kui ka piisavalt vastupidav mälumisele. Peale mitmeid ebaõnnstumisi jõudis lõpuks Winderen selleni. Pehmet geeljat struktuuri mälub ja akstepteerib hobune meelsasti, kuid samal ajal on see väga vastupidav närimisele. Winderen testis suulist rohkelt hobustel, kes viisid oma omanikke meeleheitele, hävitades sünteetilisi suuosasid väga kiiresti. Need samad hobused ei suutnud aga lõhkuda Windereni geelsuulisi. Winderen lasi isegi koertel katsetada, et veenduda suulise vastupidavuses, sest, nagu karnivooridel ikka, on koerte hambad palju teravamad ja lõuad palju tugevamad. Windereni suulised läbisid testi rohkem kui rahuldsavalt.

Vahetatavate suuosade ja rõngaste süsteem
Nagu me kõik teame, on sobiva suulise valimine paras väljakutse. Hobuse vajadused võivad ajas muutuda, seega soovis Winderen oma Winderen Gel Bit System‘i luues teha sobiva suulise valimise protsessi, arvestades hobuse tempereamenti ja vajadusi, võimalikult lihtsaks.
Seepärast lõid nad vahetatavate suuosade ja rõngaste süsteemi. See innovatiivne lahendus võimaldab kombineerida kõiki Windereni suuosi kõigi erinevate suuliserõnga tüüpideg, lubades kasutada oma omadustelt väga laia valikut erinevaid suulisi. Teine väga oluline aspekt on, et seda kõike saab teha ise, kiirelt ja nii palju, kui vaid soovid.