Kinkekaart

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 16.67 

Laoseis: ettetellimisel

KINKEKAARDI TINGIMUSED:

  • on ettemaksu tõendav dokument, mis kehtib universaalse maksevahendina Ratsane (e)poes toodete eest tasumisel;
  • väljastatakse ostja poolt tehtud ettemakse alusel vabalt valitud väärtuses;
  • ei ole seotud ostjaga ja on kasutatav ükskõik kelle poolt, kes esitab kaardi või sellel oleva turvakoodi esmakordselt Ratsanele makse sooritamiseks enne kaardil olevat tähtaega. Kinkekaardi kehtivusaeg on üks aasta alates kaardi väljastamise kuupäevast.
  • ei ole tagastatav ega rahaks vahetatav. Kui ostetava toote hind on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis tekkinud vahet ei kompenseerita. Kui ostetava toote hind on suurem kui kinkekaardi väärtus, siis tuleb kliendil juurde tasuda puuduolev summa. Kinkekaardiga saab tasuda vaid toodete eest (transpordikulu ei kuulu toote alla).

Kui kinkekaardiga tasutud kogu tellimus tühistatakse kliendist sõltuvatel põhjustel, siis kliendile tagasimakset ei sooritata.

Kinkekaardi ostmisel esitatud isikuandmeid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seadusele kliendiga ühenduse võtmise eesmärgil. Andmete vastutav töötleja on Ratsane OÜ.
Kinkekaardi säilimise ja hävimise riisiko läheb ostjale üle kinkekaardi väljastamisest. Kinkekaardi kadumisel, hävimisel või ebaseaduslikku valdusse sattumisel seda ei asendata. Kolmandate isikute poolt kasutatud kinkekaardil olevat ettemaksu kinkekaardi ostjale ei hüvitata. Tähtaja ületanud kinkekaart muutub maksevahendina kehtetuks, ei ole kasutatav ja selle väärtust ei tagastata, hüvitata ega vahetata.

Hoia oma kinkekaarti sama hoolega! Tegemist on maksevahendiga.