Suuliste laenutus

Pilt2

Kõik hobused on unikaalsed. Mis töötab ühega, ei pruugi toimida teisega. Mõnikord tuleb parima lahenduse leidmiseks lihtsalt katsetada. Seega anname nüüd võimaluse proovida erinevaid suulisi ilma neid endale välja ostmata.


Esialgu alustame vaid Winderen suuliste laenutusega, kuid aegamööda lisanduvad ka teised suulised. Kui aga on kindel soov proovida midagi muud, siis palun võta meiega otse ühendust meilitsi.

Täpsema info Winderen suuliste kohta leiate siit.

Suuliste laenamiseks palume täita järgnev ankeet:
Windereni ankeet


Tingimused
  • Kasuta ja hoia suulisi heaperemehelikult.
  • Tagasta suulised õigeaegselt.
  • Suuliste kaotamise, rikkumise või tagastamata jätmise korral tuleb hüvitada Ratsane OÜ-le suuliste maksumus müügihinna väärtuses.
  • Laenutustasu ja tagatisraha tuleb tasuda ettemaksena. Suuliste tagastamisel tagastame tagatisraha, kuid mitte laenutustasu.
  • Palume mitte anda maiuseid või lasta süüa koresööta laenutatud suulistega, et vähendada võimalike kahjustuste tekkimist suulistele.
  • Sweet iron materjalist metallsuulised muutuvad ajaga roosteseks, mis teeb nad hobusele maistvamaks. Küll aga on soovitatav puhastada ning kuivatada need suulised peale kasutamist võimalikult kiiresti.
  • Puhasta suulisi enne tagastamist hoolikalt. Puhastamiseks kasuta ainult sooja vett. Ära pane suulisi nõudepesumasinasse ega kasuta mingeid vahendeid või kemikaale suuliste puhastamiseks. Suuliste desinfitseerimisega tegeleb Ratsane OÜ iga kord peale tagastust ise.
  • Kui saad ja saadad suulisi postiga, siis palun informeeri Ratsane OÜ-d koheselt, kui oled suulised kätte saanud ning kui uuesti posti pannud. Sellest sõltub laenutusperioodi arvestus.

(Kõik tingimused on täpsemalt kirjas laenutuslepingu lisas.)


Hinnakiri

 Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

 Winderen suulised:
  Päev Nädal
Komplektne suuline
esimene suuline 2 € 10 €
teine suuline 1.50 € 7.50 €
kolmas suuline 1.25 € 5.75 €
Iga järgnev suuline 1 € 5 €
Suuliste osad (rõngad, suuosa)
esimene osa 1 € 5 €
teine osa 0.75 € 3.75 €
kolmas osa 0.62 € 2.88 €
Iga järgnev osa 0.50 € 2.50 €

Tagatisraha 60 €

QHP, Feeling, Harry’s Horse suulised:
  Päev Nädal
esimene suuline 1 € 5 €
teine suuline 0.75 € 3.75 €
kolmas suuline 0.62 € 2.88 €
Iga järgnev suuline 0.50 € 2.50 €

Tagatisraha 25 €