Unika söödapall, erinevad maitsed

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 13.30 

39.90 

Tootekood: 71310
Brand: Ekkia

Laoseis: ettetellimisel

Unika söödapall: tervislik hobi teie hobustele.

Unika söödapalle saab tänu naturaalsest kiust köiele kinnitada boksi või treilerisse, et hobused saaksid nendega terve päeva hõivatud olla. Seejuures pole need hobustele ainult meelelahutus: need rikastavad igapäevast toiduratsiooni selliste oluliste ainetega nagu ürdid, elektrolüüdid, vitamiinid ja mineraalid. Ja seda täiesti uuel viisil!
Tavaliselt mõtleme lisasöödele kui pulbrile või vedelale tootele, mida segatakse toidu hulka, kuid Unika söödapall keerab selle kontseptsiooni pea peale. Lihtsalt riputa see boksi või treilerisse ning hobune tarbib seda iseseisvalt.

Unika söödapallid sobivad teraviljatalumatusega hobustele, madala glükeemilise indeksiga dieedil olevatele hobustele ja sporthobustele, kelle lihased on suure koormuse all ja kelle dieet ei tohiks sisaldada suhkruid, kuna see suurendaks piimhappe tootmist. Unika söödapallid on käsitsi valmistatud, toodetud Itaalias, täiesti vabad suhkruteradest ja rikkad kvaliteetsete toorainete, nagu soja ja riis, poolest.

Puhasta

Rahustav: Sisaldab magneesiumi, kannatuslille ja melissi ning sobib suurepäraselt hobustele, kes peavad lõõgastuma ja oma emotsioone paremini juhtima.
Koostis: Sojauba (*saadud geneetiliselt muundatud seemnetest); maltodekstriin; naatriumkloriid; kaaliumkloriid; jahvatatud riis; magneesiumoksiid; stevia rebaudiana; kaltsiumkarbonaat
Analüütilised komponendid:
Toorproteiin: 20%
Toortuhk: 9,7%.
Toorkiud: 2,86%
Toorrasv: 3,48%
Naatrium: 1,62%
Lisandid (kõik on väljendatud milligrammides kilogrammi toote kohta):
Mikroelemendid: 3b405 Vask (vask(II)sulfaatpentahüdraat) 253b503 Mangaan (mangaansulfaatmonohüdraat) 963b605 Tsink (tsinksulfaatmonohüdraat) 72.
Looduslikud-botaanilised lisandid: CoE 321 Passiflora edulis incarnata 5.500.
Aminohapped, nende soolad ja analoogid: 3c440 L-trüptofaan, mis on toodetud fermentatsiooni teel E. coli 1 850-ga.

Ürdid: Sisaldab segu balsamico ürtidest, nagu tüümian, rosmariin ja piparmünt.
Koostis:Sojauba (* saadud geneetiliselt muundatud seemnetest); maltodekstriin; naatriumkloriid; kaaliumkloriid; jahvatatud riis; Harilik rosmariin; magneesiumoksiid; aed-liivatee; piparmünt; paraguai suhkruleht; kaltsiumkarbonaat
Analüütilised komponendid:
Toorproteiin: 18%
Toortuhk: 10%
Toortselluloos: 2,86%
Toorrasv: 3,48%
Naatrium: 1,62%
Lisandid (kõik on väljendatud milligrammides kilogrammi toote kohta):
Mikroelemendid: 3b405 Vask (vask(II)sulfaatpentahüdraat) 253b503 Mangaan (mangaansulfaatmonohüdraat) 963b605 Tsink (tsinksulfaatmonohüdraat) 72.

Seedimisele: Loodud kõigile tundliku kõhuga hobustele. See sisaldab olulisi fütoterapeutilisi koostisosi, nagu süsi ja lagrits. See on väärtuslik lisand kõikidele hobustele, kes kogevad ärevust ja maoprobleeme, kuna stimuleerib sülje tootmist, mis on aluseline ja seega loomulikul viisil neutraliseerib maohappesust.
Koostis: Sojauba (* saadud geneetiliselt muundatud seemnetest); maltodekstriin; lithophyllum; naatriumkloriid; taimne süsinik; jahvatatud riis; mets-kassinaeris; sidrunmeliss; harilik altee; piparmünt; paraguai suhkruleht, kaltsiumkarbonaat
Analüütilised komponendid:
Toorproteiin: 16,6
Toortuhk: 12%.
Toorkiud: 4,4%.
Toorrasv: 3,03
Naatrium: 0,81
Lisandid (kõik on väljendatud milligrammides kilogrammi toote kohta):
Mikroelemendid: Glycyrrhiza glabra: Lagritsa ekstrakt CoE 218 15 000.

Elektrolüüdid: Loodud teie hobuse söödaratsioonile mineraalsoolade lisamiseks. Mineraalainete lisamine on vajalik aastaringselt, et taastada mineraalsoolasid, mida hobused higistamisega kaotavad.
Koostis: Sojauba (* saadud geneetiliselt muundatud seemnetest); maltodekstriin; naatriumkloriid; kaaliumkloriid; jahvatatud riis; magneesiumoksiid; paraguai suhkruleht; kaltsiumkarbonaat
Analüütilised komponendid:
Toorproteiin: 22%.
Toortuhk: 12%.
Toorkiud: 4,20%.
Toorrasv: 3,48
Naatrium: 1,62%.
Lisandid (kõik on väljendatud mg-des toote kilogrammi kohta):
Mikroelemendid: 3b405 Vask (vask(II)sulfaatpentahüdraat) 25;3b503 Mangaan (mangaansulfaatmonohüdraat) 96;3b605 Tsink (tsinksulfaatmonohüdraat) 72