RED HORSE Hoof-Stuff – antibakteriaalne kabja täitesavi 290 gr

22.90 

Tootekood: RH-04
Brand: Red Horse Products

Laoseis: laos (2 tk)

Hoof-Stuff täidab sügavad augud ja lõhed, mis muudavad kabjad bakteriaalsele invasioonile vastuvõtlikuks. Toimeained elimineerivad bakterid ja seened ning looduslikud kiud tekitavad surve, et toetada ja soodustada terve ja normaalse koe kasvu. Kiuline kleepuv konsistents aitab hoida Hoof-Stuff’i paremini peal, niiet toimeained saavad toimida pikemalt.
Hoof-Stuff’i kasutatakse valgeviiru lõhede või kiilu keskvao sügavaks muutumisel, õõnsustes ja pindmistes pragudes. Madalamate ja laiemate lõhede jaoks sobib kasutamiseks Artimud.

Hoof-Stuff täidab sügavad augud ja lõhed, mis muudavad kabjad bakteriaalsele invasioonile vastuvõtlikuks. Toimeained elimineerivad bakterid ja seened ning looduslikud kiud tekitavad surve, et toetada ja soodustada terve ja normaalse koe kasvu. Kiuline kleepuv konsistents aitab hoida Hoof-Stuff’i pearemini peal, niiet toimeained saavad toimida pikemalt.
Hoof-Stuff‘i kasutatakse valgeviiru lõhede või kiilu keskvao sügavaks muutumisel, õõnsustes ja pindmistes pragudes. Madalamate ja laiemate lõhede jaoks sobib kasutamiseks Artimud.

Kõik Hoof-Stuff’i koostisosad on naturaalsed ja valitud kas selle antibaktersiaalse või -fungitsiidse toime pärast, või et reguleerida kiti konsistentsi.

Koostis:
tsinkoksiid – võimas kuid leebe antibakteriaalne koostisosa, mis võitleb bakterite ja seentega, kuid toetab samas loomulikul moel kiilu ja kabja kasvu
bioaktiivne mesi – antibaktersiaalne ja -fungitsiidse toime ning muudab kleepuvaks
looduslik kiud – aitab hoida koostisosi õõnsustes kabja kudedega kontaktis ja tekitada survet, et toetada loomulikku kudede kasvu.

Kasutamine:
Puhasta kabi ja kasuta Sole Cleans‘i või soolalahust täitmist vajavate pragude ja õõnsuste prahist puhtaks uhtumiseks. Lase kuivada või kasuta vatti, et kuivatada nii palju kui võimalik. Vajuta väike kogus Hoof-Stuff‘i kabjakonksuga lõhesse, vältides tundlikkuse põhjustamist. Kabjasavi tuleks  kiiluvagudesse ning kabjaseina mõradesse panna nii palju, et see täidaks need täielikult. See kindlustab, et kabjasavi püsib kiiluvaos. Soovitame täidist vahetada iga kahe päeva tagant, kui see tuleb välja puhtana, siis võib seda järgmine kord jätta pikemalt, kui aga mustana, tuleks täidet vahetada tihedamini. Väldi topitava lõhe märjaks saamist ette täitmist, välja arvatud siis, kui see vajab eelnevalt mustusest puhtaks loputamist.