Arena koolisõidusadul kõrgele turjale

Kuumakse al. 33.05€ / 60 kuud

1.200.00 

Tootekood: AHDRHW
Brand: Arena

Laoseis: ettetellimisel

Ilusa sadula leidmine oma kõrge turjaga koolisõiduhobusele pole kunagi olnud nii lihtne! See sadul on disainitud spetsiaalselt seda tüüpi hobuste eripärasid silmas pidades. Arena koolisõidusadul kõrgele turjale aitab sinul ja su hobusel liikuda koos harmooniliselt. Nii treeningus kui ka võistlustel, tunned sa oma hobust nii istmiku kui ka jalgadega, mis võimaldab sul kasutada juhtimisvõtteid maksimaalse efektiivsusega. Erinevad võimalused sadula kohandamiseks teevad selle väga mugavaks ja ideaalselt sobilikuks nii sinule kui ka su hobusele, et te mõlemad tunneksite ennast hästi ning liikumine oleks vaba.

Puhasta

Isegi kõige nõudlikum koolisõitja hindab kaunilt valmistatud kvaliteetset Arena koolisõidusadulat, kuna see võimaldab tal liikuda koos hobusega mugavalt, vabalt ja harmooniliselt. Sadula valmistamisel on pööratud tähelepanu väiksematele detailidele ja selles sadulas ratsutades tunnetad sa oma hobust väga hästi, mis on ideaalne, et sooritada ka kõige keerulisemad koolisõidu elemente ning liikuda koos hobusega samas rütmis.
Euroopa päritolu nahast valmistatud sadul on stiilne, elegantne ja kestev. Ja veel – sadula valmistamisel on kasutatud HART-tehnoloogiat, mis võimaldab sadulat kohandada, pidades maksimaalselt silmas hobuse ja ratsaniku heaolu ning mugavust.

HART-tehnoloogia kasutab:

  • CAIR® õhkpaneelide süsteemi, mis jaotab ratsaniku raskust hobuse seljale ühtlaselt ja pehmelt ning hobuse lihaste liikumist arvestades.
  • EASY-CHANGE™ Fit Solution ja EASY-CHANGE Gullet süsteemid võimaldavad teha sadulat ideaalselt sobivaks nii hobusele kui ka ratsanikule. Sõltuvalt hobuse konditsioonist ja lihaskonna arengust on võimalik valida sobivat sadulakaare laiust ning muuta sadula paneelide paksust, et sadul oleks tasakaalus. Kõik kohandamised on mõõdetavad, sümmeetriliselt teostatavad ning vajadusel saab taastada algse seisukorra.
  • Ergonoomiline, painduv ja kestev Elastiflex sadularaam paindub külgedel vastavalt hobuse lihaste liikumisele.
  • Performance Panel tehnoloogia kasutamine ja lai seljakanal toetavad hobuse loomulikku liikumist ja hoiavad selgroo piirkonna vabana.
  • Comfort Seat tehnoloogia teeb sadula ülimalt mugavaks ka ratsanikule. Koolisõidusadula iste toetab ratsaniku korrektset istakut ja võimaldab tal liikuda koos hobusega.

Sellel nahast koolisõidusadulal on ka teised vajalikud omadused:

  • Sügav iste
  • Ratsaniku korrektset istakut soodustavad põlvepadjad, mille asukohta on võimalik muuta, et teha sadul maksimaalselt mugavaks ning sobilikuks konkreetsele ratsanikule.
  • Pikad sadulavöötripid (vajalik kasutada lühikest sadulavööd), mis võimaldavad asetada ja kinnitada sadula võimalikult hobuse keha lähedalt (close contact), tänu millele suudab ratsanik hobuse liikumist tunnetada  kõige paremini.