Tellimisinfo

Tellimisinfo

Tellimisinfo

Tellimisinfo

Tellimisinfo
Tellimisinfo
Tagasiside
Hea teenindus
« Soovitan kindlasti, väga professionaalne kasutajatugi!»


Profashion, Tallinn

Tellimisinfo


E-poest on LIHTNE osta.
Kui Te olete registreerunud kasutaja, saate soovi korral meilt igakuiselt infolehte ning Teie andmed on ostukorvis eeltäidetud.

Valige toode - selles aitavad Teid vasakul äärel olevad menüüd ja otsing.
Lisage ostukorvi - Kui soovite ostmist jätkata valige “Jätkan ostmist” - kui ei soovi valige “Edasi”. Ostukorv säilitatakse.
Täitke kontaktandmete väljad ning valige tarneviis (toote saab kätte ise järgi tulles, postiautomaati, postkontorisse, kulleriga või Cargobus’i esindusse) - püsikliendi andmed on eeltäidetud
Valige makseviis - meie poes on võimalik maksta meili peale tuleva tellimuse kinnituse info alusel ülekandega või sularahas, kui tulete ise kaubale järgi.

Kui tellimus on esitatud, siis vajadusel võtab meie klienditeenindus Teiega ühendust ühe tööpäeva jooksul.
Juhul, kui tellimisel tekib küsimusi või vajate abi, helistage julgelt numbril 51938211 või saatke küsimus aadressile info@ratsane.eu.
Laos oleva kauba saadame välja peale tellimuse tasumist kahe tööpäeva jooksul.
Tellimuse eest tuleb tasuda 3 tööpäeva jooksul. Kui selle aja möödudes ei ole laekunud ülekannet, siis tellimus tühistatakse.
Ettetellitava kauba tarneaeg on keskmiselt 14 päeva peale järgmise tellimuse tegemist. Tellimuste tegemiste kuupäevad leiate siit.
Kui peaks selguma, et pealaost on Teie poolt tellitud kaup otsas või tellimusega läheb kauem aega, siis Ratsane OÜ annab koheselt sellest e-posti teel teada. Juhul kui toode on jäädavalt otsas, siis Teil on võimalus tellida mõni muu asenduskaup või saata e-posti teel vastuskiri tellimusest loobumiseks.
 

SAATMINE

Eestis:

  • DPD pakipood/pakiautomaat - 3,50€
  • SmartPOST – 3,60€
  • Omniva pakiautomaati – 3,70€
  • Omniva postkontorisse – 4,80€
  • Omniva kulleriga kätte – 6,50€
  • Cargobus – olenevalt paki massist (valige järgitulemisega ning võtke meiega ühendust, et saaksime täpse saatekulu öelda)

Välismaale saatmise puhul kontakteeruge eelnevalt ja lepime kokku, kuidas saadame.

SmartPOST
SmartPOSTi pakiautomaadid asuvad üle Eesti suuremate linnade kaubanduskeskustes. SmartPOSTi pakiautomaatide asukohad leiad siit. Kui valisite SmartPOSTi pakiautomaadi teenuse, tuleb järgmisel või ülejärgmisel päeval pärast meiepoolset postitamist (saartel – 2-3 tööpäeva pärast) Teie mobiiltelefonile sõnum, millest leiad pakiautomaadi asukoha ning kapi uksekoodi.
Paki jõudmise kellaajad SmartPOSTi automaati leiad siit.

SmartPOST Soome
•    Helsingi piirkonda jõuab saadetis ülejärgmisel tööpäeval
•    Teistesse piirkondadesse Soomes, jõuab saadetis kohale 3-5 tööpäeva jooksul
Paki hoiutähtaeg on 7 päeva

Omniva
Omnivaga saatmisel on võimalik valida kolme võimaluse vahel: pakiautomaat, postkontor või kuller. Kuna postitamine toimub pakiautomaatidesse ja need asuvad välistingimustes, siis soovitame Omniva teenust kasutada hooldusvahendite tellimisel vaid välisõhu temperatuuril 0° kuni +25°C.
Omniva pakiautomaadid on hea asukohaga, hästi ligipääsetavad ning avatud 24 tundi.  Omniva pakiautomaatide asukohad leiate siit.
Kui valisite Omniva pakiautomaadi teenuse, tuleb järgmisel või ülejärgmisel päeval pärast meiepoolset postitamist Teie mobiiltelefonile sõnum, millest leiate pakiautomaadi asukoha ning kapi uksekoodi või teate paki jõudmisest ostkontorisse.
Omniva automaadid täidetakse esmaspäevast kuni laupäevani hiljemalt kella 10.00-ks.
Täpsema info Omniva pakiautomaatide täitmise kohta leiad siit.

Cargobus
Cargobusil on 21 esindust Eestis, kust saab paki kätte isikut tõendava dokumendi alusel. (Seega on vajalik saaja andmetesse märkida isik, kes reaalselt pakile järgi läheb.) Peale paki postitamist jõuab see saajani kõige hiljem 24 tunni jooksul, kuid enamasti mõne tunniga.
 

MAKSEVÕIMALUSED

Ülekandega
Ostude eest saate tasuda 100% pangaülekandega ja võtta kaup vastu Teie poolt valitud viisil. Peale tellimuse tasumist väljastatakse Teile soovi korral originaalarve meilile. Kui vajate arvet paberil, siis palun pöörduge meie poole (51938211 või info@ratsane.eu). (Pooldame rohelist ja säästvat mõtlemist.)

Sularahas
Sularahas on võimalik tasuda ainult nende kaupade eest, millele tulete ise või saadate kellegi järgi.
 

KAUBA TAGASTAMINE

• Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja Te saate 100% raha tagasi (vastavalt e-poe üld- ja tellimustingimuste punktile 6).
 • Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.
 • Toote tagastamiseks palun saatke e-kiri meie klienditeenindusele, kus on ära toodud järgmine info: tagastatav toode, tellimuse number ning arveldusarve kuhu raha tagasi kanda.
 • Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Tellija arveldusarvele 30 päeva jooksul alates kauba tagastamisest.
 • Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning ta peab olema originaalpakendis.

 

Ratsane @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper