Meist

Meist

Meist

Meist

Meist
Meist
Tagasiside
Hea teenindus
« Soovitan kindlasti, väga professionaalne kasutajatugi!»


Profashion, Tallinn

Meist


Ratsane OÜ sai alguse ühele hobusele sadula otsimisest. Kuna antud mudelit Eestis ei müüdud, tuli seada silmad piiri taha ning ühtlasi sai tellitud mõned asjad, mida pakkuda ka teistele müügiks. Huvi minu poolt pakutavate toodete vastu kasvas ning klientide palvel tuli teha asi ametlikuks 2013. aasta veebruaris. Nimevalikul oli kaalumisel kaks varianti: Ratsane ja Vigrella. Esimene neist on oma olemuselt omadussõna ning teine kombinatsioon minu kahest väga väga kallist ponist Vigrist ja Nutellast.

Meie harmoonilise logo autoriks on Luisa Roomets ning väljavalimise protsessis osalesid paljud sõbrad ja tuttavad, peamiselt Sõbra Tallist.

Me tegeleme ratsavarustuse müügiga peamiselt internetis, kuid oleme alati hea meelega valmis minema välja müüma võistlustele, kui vaid kutsutakse ning ajaplaan ei ole väga tihedalt täis. Siiani oleme saadaolevaid tooteid lihtsalt üles pannud väheste võimalustega kodulehele ja turustanud ka läbi Facebook'i keskkonna. Peaaegu aasta tagasi, 2014. aasta sügise alguses aga tekkis mõte, et tuleb ikka korralik netipood ka teha. Seega algasid võimaluste uuringud ja töö selle nimel ning nüüd, 2015. aasta 20. augustil saimegi nii kaugele, et avasime oma netipoe.

Eelnevalt kokku leppides saab Tartus, vahel harva ka Võrumaal, laosolevat kaupa oma silmaga näha ning käega katsuda. Ja loomulikult osta.

Nüüd aga kõige olulisem. Meie EESMÄRK on pakkuda oma klientidele ausat teenindust, õiglast hinda ja võimalikult head kvaliteeti selle hinna eest.

 

Parimate soovidega,

Ratsane OÜ omanik

Triin Lepik

Ratsane @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper